Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Aktualności
Informacje
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Poleć nasz sklep
Podoba Ci się nasza oferta ? Poinformuj swoich znajomych o naszym sklepie jednym kliknięciem i skorzystaj z naszej promocji
Kontakt
KRASNALP. Kędziora S.C
Borowianka, ul. Tartakowa 163
42-125 Kamyk
tel : (+48 ) 502 483 283

sklep@wozkikrasnal.pl

Godziny działania sklepu
sklep internetowy działa 24 h / 7 dni

sklep stacjonarny działa 8:30 - 18:00 od poniedziałku do piątku

zamówienia telefoniczne 8:00 - 22:00

ZWROTY

  Wystawione towary staramy się opisywać bardzo rzetelnie i dokładnie "waga, wymiary, zdjęcia (zdjęcia na różnych monitorach ,różnie odwzorowywują kolory), itp." jednak nikt nie jest nieomylny i nam mogą przytrafić się błędy .
  Błąd w opisie nie jest podstawą do reklamacji ani zwrotu..
  Jeśli nie są Państwo pewni , prosimy o kontakt z Biurem Obsługi  telefonicznie ( +48 ) 502 483 283  lub drogą meilową : sklep@wozkikrasnal.pl

  Jako konsument możesz zwrócić nie używane przedmioty kupującemu . Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru .
  Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).

  Przedsiębiorca będzie mógł odłożyć zwrot otrzymanych płatności do chwili odbioru towaru lub przekazania dowodu jej odesłania.
  Konsument będzie ponosić odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, jeśli korzystał z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.


  ZWROTU NALEŻY DOKONAC NA ADRES:


  " KRASNAL " s.c
  Borowianka  ul. Tartakowa 163
  42-125 Kamyk


  PRZESYŁKA WINNA BYĆ PRZESYŁKA UBEZPIECZONĄ I REJESTROWANĄ , kupujący jest zobowiązany zabezpieczyć produkt w sposób właściwy , uniemożliwiający uszkodzenie podczas transportu.
  Sprzedający gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru , pomniejszonej o koszt transportu ( najtańszy przez niego oferowany ), jeśli transport był na koszt sprzedającego wydrukowej na :
  - paragonie
  - fakturze
  (Na koszt transportu wlicza się: koszt zapakowania towaru ,opakowanie,przesyłka).
  Koszty transportu są dostępne w zakładce " DOSTAWA KRAJOWA "
  Jeśli koszty wysłania i odesłania towaru poniósł kupujący , nie są one zwracane. Do przesyłki należy załączyć dowod zakupu , wszystkie otrzymane dokumenty oraz niniejszy dokument z oznaczoną częścią „zwrot”.
Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.


Powrót
Polecamy!
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Recenzje
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 25 Gości
 online.
Partnerzy

Sklepy internetowe Częstochowa

Krasnal 2014 (c) agnez.eu