Wózki dziecięce Jest 219 produktów.

Podkategorie

 • Wózki głębokie
  Dedykowane dla maluchów w pierwszych tygodniach po urodzeniu dziecięce wózki głębokie odznaczają się klasyczną konstrukcją. Gondola z wysokimi bokami oraz odchylaną budką chroni malucha przed wypadnięciem oraz zmianami pogodowymi. Jednocześnie posiada wystarczającą ilość miejsca, które nie powoduje skrępowania ruchów. Proponowane przez nas modele są stosunkowo lekkie i posiadają praktyczny kosz oraz kieszenie, które doskonale sprawdzają się do przechowywania akcesoriów dla malucha. Dodatkowym atutem jest zastosowanie materiału łatwego w czyszczeniu. Jako producent oferujemy produkty dostępne w kilku interesujących wariantach stylistycznych i kolorystycznych.
 • Wózki wielofunkcyjne 2w1 lub 3w1

  Praktyczne wózki dziecięce wielofunkcyjne Krasnal są świetnym rozwiązaniem dla rodziców poszukujących kilku sprzętów w jednym modelu. Egzemplarze typu 3w1 posiadają gondolę głęboką, ale mogą też pełnić funkcję spacerówki bądź nosidełka. Prosty sposób montażu pozwala w kilka chwil zmienić zastosowanie. Taki zestaw „rośnie" wraz z maluchem – od głębokiej gondoli dla niemowlaka, aż po spacerówkę dla starszaka. Zaletą konstrukcji jest lekki stelaż na bazie aluminium, który zdecydowanie ułatwia transport i przenoszenie. Modele zostały wyposażone dodatkowo w duże, pompowane kółka, które bardzo dobrze amortyzują wstrząsy podczas jazdy.

 • Wózki głęboko-spacerowe

  Wózek głęboko-spacerowy to połączenie wózka głębokiego z siedziskiem spacerowym. Można również spotkać wózki głęboko-spacerowe, w których gondola jest elementem przerabianym na siedzisko poprzez wykonanie kilku prostych czynności.

 • Wózki spacerowe

  Starannie dopracowane dziecięce wózki spacerowe Krasnal to propozycja dla rodziców, których pociechy wyrosły już z głębokiej gondoli. Ich konstrukcja pozwala na poznawanie świata podczas wyprawy z rodzicami po parku bądź jazdy ulicami miasta. Maluchy w trakcie eskapad są odpowiednio chronione pasami, które uniemożliwiają z jednej strony wypadnięcie, z drugiej zaś zapewniają swobodę ruchów. Dodatkowym atutem modeli są duże koła pompowane, które bez problemu pozwalają pokonywać nierówności terenu. Wyposażone są w odpowiednie hamulce, pozwalające zablokować układ jezdny. Proponujemy kilka różnych modeli w odmiennej kolorystyce.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 219 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 219 elementów