O sklepie

Witamy na stronie internetowej sklepu producenta wózków dziecięcych  „ KRASNAL ”. Nie tylko prowadzimy sprzedaż artykułów dla najmłodszych, ale także jesteśmy ich producentem, co pozwala nam zaproponować rozwiązania najwyższej jakości, zaprojektowane i wykonane specjalnie z myślą o pociechach.

Sklepy z wózkami dziecięcymi proponują zazwyczaj wąski zakres produktów, jednak na nasz asortyment składa się wiele modeli wraz z licznymi akcesoriami. Prezentujemy wersje wielofunkcyjne i z gondolą, a także foteliki samochodowe. Ofertę uzupełniają śpiwory, zapewniające wygodę i ciepło na sankach czy w fotelikach. Dostępnych jest również wiele dodatków, w tym torby oraz parasolki, które zwiększą funkcjonalność każdej spacerówki czy innego modelu.

Prezentowane przez nas produkty są wykonywane z myślą o potrzebach najmłodszych pociech oraz ich rodziców. Zapewniają bezpieczeństwo maluchom, pozwalając wygodnie wozić je na spacery lub zabierać ze sobą do miasta. Duża dostępność spacerówek, gondoli oraz modeli łączących w sobie wiele funkcji umożliwia wybór odpowiedniej do swoich potrzeb i oczekiwań wersji, która najlepiej sprawdzi się przy prowadzonym trybie życia. Przy produkcji korzystamy z najnowszych rozwiązań, które wzmacniają konstrukcję wózka dziecięcego oraz sprawiają, że jest on wygodny i bezpieczny w prowadzeniu.

  " KRASNAL " P. Kędziora S.C                                               

Borowianka, ul. Tartakowa 163
42-125 Kamyk

NIP :  PL 574 20 47 146
REGON : 241808066

PKO KŁOBUCK 2 oddział Częstochowa:
nr konta : 23 1020 1664 0000 3302 0378 5417