Promocje

Wózki dziecięce

wózki dziecięce 3w1

Producent wózków dziecięcych firma KRASNAL poleca bogaty asortyment wózków dziecięcych 2w1 3w1 4w1. Wózki dziecięce posiadają niezbędne atesty są bezpieczne dla dziecka. 

Wózki dziecięce Jest 221 produktów.

Podkategorie

 • Wózki głębokie
  Dedykowane dla maluchów w pierwszych tygodniach po urodzeniu dziecięce wózki głębokie odznaczają się klasyczną konstrukcją. Gondola z wysokimi bokami oraz odchylaną budką chroni malucha przed wypadnięciem oraz zmianami pogodowymi. Jednocześnie posiada wystarczającą ilość miejsca, które nie powoduje skrępowania ruchów. Proponowane przez nas modele są stosunkowo lekkie i posiadają praktyczny kosz oraz kieszenie, które doskonale sprawdzają się do przechowywania akcesoriów dla malucha. Dodatkowym atutem jest zastosowanie materiału łatwego w czyszczeniu. Jako producent oferujemy produkty dostępne w kilku interesujących wariantach stylistycznych i kolorystycznych.
 • Wózki wielofunkcyjne 2w1 lub 3w1

  Praktyczne wózki dziecięce wielofunkcyjne Krasnal są świetnym rozwiązaniem dla rodziców poszukujących kilku sprzętów w jednym modelu. Egzemplarze typu 3w1 posiadają gondolę głęboką, ale mogą też pełnić funkcję spacerówki bądź nosidełka. Prosty sposób montażu pozwala w kilka chwil zmienić zastosowanie. Taki zestaw „rośnie" wraz z maluchem – od głębokiej gondoli dla niemowlaka, aż po spacerówkę dla starszaka. Zaletą konstrukcji jest lekki stelaż na bazie aluminium, który zdecydowanie ułatwia transport i przenoszenie. Modele zostały wyposażone dodatkowo w duże, pompowane kółka, które bardzo dobrze amortyzują wstrząsy podczas jazdy.

 • Wózki głęboko-spacerowe

  Wózek głęboko-spacerowy to połączenie wózka głębokiego z siedziskiem spacerowym. Można również spotkać wózki głęboko-spacerowe, w których gondola jest elementem przerabianym na siedzisko poprzez wykonanie kilku prostych czynności.

 • Wózki spacerowe

  Starannie dopracowane dziecięce wózki spacerowe Krasnal to propozycja dla rodziców, których pociechy wyrosły już z głębokiej gondoli. Ich konstrukcja pozwala na poznawanie świata podczas wyprawy z rodzicami po parku bądź jazdy ulicami miasta. Maluchy w trakcie eskapad są odpowiednio chronione pasami, które uniemożliwiają z jednej strony wypadnięcie, z drugiej zaś zapewniają swobodę ruchów. Dodatkowym atutem modeli są duże koła pompowane, które bez problemu pozwalają pokonywać nierówności terenu. Wyposażone są w odpowiednie hamulce, pozwalające zablokować układ jezdny. Proponujemy kilka różnych modeli w odmiennej kolorystyce.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 221 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 221 elementów