ZWROTY

Wystawione towary staramy się opisywać bardzo rzetelnie i dokładnie "waga, wymiary, zdjęcia (zdjęcia na różnych monitorach ,różnie odwzorowywują kolory), itp." jednak nikt nie jest nieomylny i nam mogą przytrafić się błędy . 
Błąd w opisie nie jest podstawą do reklamacji ani zwrotu.. 
Jeśli nie są Państwo pewni , prosimy o kontakt z Biurem Obsługi  telefonicznie ( +48 ) 502 483 283  lub drogą meilową : sklep@wozkikrasnal.pl 

Jako konsument możesz zwrócić nie używane przedmioty kupującemu . Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru .
Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).

Przedsiębiorca będzie mógł odłożyć zwrot otrzymanych płatności do chwili odbioru towaru lub przekazania dowodu jej odesłania.
Konsument będzie ponosić odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, jeśli korzystał z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. 


ZWROTU NALEŻY DOKONAC NA ADRES: 

" KRASNAL " s.c 
Borowianka  ul. Tartakowa 163 
42-125 Kamyk


PRZESYŁKA WINNA BYĆ PRZESYŁKA UBEZPIECZONĄ I REJESTROWANĄ , kupujący jest zobowiązany zabezpieczyć produkt w sposób właściwy , uniemożliwiający uszkodzenie podczas transportu. 
Sprzedający gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru , pomniejszonej o koszt transportu ( najtańszy przez niego oferowany ), jeśli transport był na koszt sprzedającego wydrukowej na :
- paragonie
- fakturze 
(Na koszt transportu wlicza się: koszt zapakowania towaru ,opakowanie,przesyłka). 
Koszty transportu są dostępne w zakładce " DOSTAWA KRAJOWA "
Jeśli koszty wysłania i odesłania towaru poniósł kupujący , nie są one zwracane. Do przesyłki należy załączyć dowod zakupu , wszystkie otrzymane dokumenty oraz niniejszy dokument z oznaczoną częścią „zwrot”.
Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. 

link wzoru odstąpienia
odstąpienie od umowy zawartej na odległość